Договор оферты

ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА

Цей Договір є публічним договором – договором публічної оферти, тобто відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України його умови однакові для усіх покупців незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець). При повній згоді з цим Договором покупець приймає умови і порядок оформлення замовлення, оплати товару, доставки товару.


Цей Договір є угодою між ФОП Брагіним Вадим Андрійович (інтернет-магазин “newbest.org.ua/”) і будь-якою юридичною особою, фізичним особою-підприємцем або фізичною особою, користувачем послуг інтернет магазину, яка надалі іменується “Покупець” (далі – “Покупець”), що включає усі істотні умови організації купівлі, – продажі дистанційним способом (тобто через Інтернет – магазин).
Умови цього Договору регулюють взаємовідносини Продавця і Покупця і визначаються Законом України “Про захист прав споживачів” № 1023 – XII від 12 травня 1991 року, Правилами роздрібної торгівлі непродовольчими товарами, затвердженими наказом Міністерства економіки України № 104 від 19 квітня 2007 року.


Ця угода носить характер публічної оферти, є еквівалентом “усної угоди” і відповідно до чинного законодавства України має належну юридичну силу.

1. Загальні стани

1.1. Цей договір є публічною офертою (відповідно до ст. 633, 641 і гл. 63 Цивільні кодекси України) і містить усі істотні умови організації купівлі-продажу дистанційним способом, тобто через інтернет-магазин.

1.2. Відповідно до ст. 642 Цивільні Кодекси України повним і беззаперечним прийняттям умів публічного договору, тобто публічної оферти інтернет- магазину факт натисненням на посилання “Оформити замовлення”, “Розмістити замовлення” або “Купити в 1 клик і сплатити
замовлення в умовах цієї угоди.

1.3. Публічна оферта також прийнятої при реєстрації Покупця на сайті інтернет- магазину.

1.4. Укладаючи Договір, Покупець підтверджує, що цілком і повністю ознайомлений і згоден з його умовами, а також у разі, якщо Покупець є фізичною особою, дає дозвіл на обробку своїх персональних даних з метою можливості виконання умов цього Договору, можливості проведення взаєморозрахунків, а також для отримання рахунків, актів і інших документів. Дозвіл на обробку персональних даних діє впродовж усього терміну дії Договору. Окрім цього, укладенням цього Договору, Покупець підтверджує, що йому повідомлено (без додаткового повідомлення) про права, встановлені Законом України “Про захист персональних даних”, про цілі збору даних. Об’єм прав Покупця, як суб’єкта персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”, йому відомий і зрозумілий.

2. Терміни і визначення

2.1. “Інтернет – магазин”-сайт продавця (“newbest.org.ua/”), створений для укладення договорів роздрібної і оптової купівлі – продажі на підставі ознайомлення Покупця із запропонованим Продавцем описом Товару на фотознімках, за допомогою мережі
Інтернет, що унеможливлює безпосереднє ознайомлення Покупця з Товаром – дистанційним способом продажу товару.

2.2. “Товар” – перелік найменувань асортименту, представлений в інтернет-магазині.

2.3. “Персональні дані” – будь-яка інформація, яка прямо або побічно відноситься до певної особи, або до особи, визначається.

2.4. “Істотний недолік Товару” – недолік, який робить неможливим або неприпустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоч би одним з наступних
а) він взагалі не може бути усунений; б) його усунення вимагає більше чотирнадцяти календарних днів; в) він робить товар істотно іншим, чим передбачено договором. 3. Предмет договору

3.1. інтернет-магазин зобов’язується передати у власність Покупцеві товар, а Покупець зобов’язується сплатити і прийняти товар на умовах Цього договору.

3.2. Цей договір регулює купівлю-продаж в інтернет-магазині, у тому числі: а) добровільний вибір Покупцем товарів в інтернет-магазині по категоріях; б) самостійне оформлення Покупцем замовлення на сайті в інтернет-магазині; в) оплата Покупцем замовлення, оформленого в інтернет-магазині; г) виконання і передача

4. Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець самостійно оформляє замовлення онлайн в інтернет-магазині або за допомогою телефонних засобів зв’язку по контактах, вказаних в інтернет-магазині.

5. Вартість і порядок оплати товару

5.1. Повна вартість товару вказується на сторінках інтернет-магазину Продавця.

5.2. Ціни на Товари і послуги можуть мінятися залежно від кон’юнктури ринку, що відбивається на цінах в інтернет-магазині. Продавець не може міняти ціну для конкретного Покупця, у разі, якщо той вже прийняв умови Продавця і вчинив у встановленому цим договором порядку оплату товарів (послуг).

5.3. Покупець оплачує замовлення впродовж 2-х робочих днів (у розмірі 100% предоплати, або предоплати за наложенний платіж) за допомогою банківського переказу грошей на поточний рахунок
Продавця, вказаний в рахунку, в т.ч. за допомогою Інтернет-банкінгу.

6. Доставка замовлення

6.1. Відвантаження товару Покупцеві відбувається після вступу від Покупця 100% оплати по виставленому рахунку

6.2. Доставка і повернення товару виконується силами продавця або транспортної компанії (перевізником) за рахунок Покупця. Загальний термін доставки не може перевищувати 10 днів.

6.3. Вартість доставки в Інтернет – магазин не вказується, оскільки залежить від діючих тарифів транспортної компанії (перевізника).

6.4. При замовленні оптових партій, терміни і методи доставки узгоджуються окремо у кожному конкретному випадку.

6.5. Продавець не несе відповідальності за термін доставки замовлення, оскільки вони залежать від дій третіх осіб (перевізників).

6.6. Оплата вартості доставки здійснюється Покупцем Компанії-перевізникові самостійно, при отриманні товару. Точна вартість доставки визначається компанією-перевізником.

7. Повернення товару належної якості

7.1. Покупець має право обміняти товар належної якості на аналогічний у продавця у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за формою, габаритам, фасону, кольору, розміру або з інших причин не може бути ним використаний за призначенням на наступних умовах: А) товар для обміну Продавцеві надано не більше чотирнадцяти днів, не рахуючи день купівлі товару; Б) товар може бути замінений якщо він жодного разу не був в експлуатації, не містить сліди використання і якщо збережений його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, плівки, не порушено цілісність упаковки як самого товару, так і комплектуючих до нього; В) товар не містить подряпин, сколов, потертості, повністю справний; Г) збережена повна комплектність проданого товару; Г) товар може бути замінений при пред’явленні Покупцем розрахункового документу, виданого Покупцеві разом з проданим

7.1.1. Вимоги 7.1. не поширюються на товари, відповідно до Додатка №3 до Постанови Кабінету Минстр України від 19.03.94 №172 “Про реалізацію окремих положень Закону України” Про захист прав споживачів “, віднесені в Перелік товарів, належної якості, що не підлягають обміну ( поверненню)

7.2. У разі, якщо товар не відповідає умовам визначеним пп. А) – Г) п. 7.1. Продавець має право відмовити в обміні товару.

7.3. Транспортні витрати на доставку Товару при обміні по п. 7.1. покладаються на Покупця.

7.4. При обміні товару його гарантійний термін обчислюється наново з дня обміну.

7.5. Якщо на момент обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право або придбати будь-які інші товари з наявного асортименту з відповідним перерахунком вартості, або розірвати договір і отримати назад гроші у розмірі вартості поверненого товару, або здійснити обмін товару на аналогічний при першому ж надходженні відповідного товару у продаж.

8. Права і обов’язки сторін

8.1. Покупець зобов’язаний: а) ознайомитися з інформацією про товар, яка розміщена на сайті продавця; б) самостійно оформити замовлення на сайті; в) своєчасно сплатити і отримати замовлення в Перевізника на умовах цього договору; г) при отриманні товару у перевізника переконатися в його цілісності і комплектності шляхом огляду вмісту упаковки. При ушкодженні і неповній комплектації – зафіксувати їх в акті, який разом з Покупцем повинен підписати співробітник перевізника.

8.2. Покупець має право вимагати від інтернет-магазину дотримання умов цього договору.

8.3. Інтернет – магазин зобов’язаний:
а) дотримуватися умов цього договору; б) передати Покупцеві товар відповідно до вибраного зразка, розташованого в інтернет-магазині, оформленого замовлення і умов цього договору; в) інтернет-магазин не несе відповідальності, не може виступати відповідачем в суді і не відшкодовує збитки, що виникли у Покупця через дію або бездіяльність третіх осіб.

8.4. Інтернет – магазин має право: а) в односторонньому порядку призупинити надання послуг за даною угодою у разі
порушення Покупцем умов сьогодення

9. Порядок прийому товару Покупцем

9.1. При отриманні Товару на складі перевізника, від кур’єра або продавця, покупець
зобов’язаний перевірити зовнішню цілісність упаковки, після чого відкрити її і безпосередньо переконатися в належному зовнішньому стані Товару (відсутності механічних ушкоджень) і облиште його комплектності.

9.2. У разі наявності хоч би одного з перерахованих в п.9.1. Договори недоліків, Покупець зобов’язаний зафіксувати його в складеному акті довільної форми. Акт має бути підписаний Покупцем і співробітником перевізника або Продавця.Протягом 1 (одного) дня з моменту підписання Акту Покупець зобов’язаний повідомити менеджера (представника Продавця відповідального за оформлення замовлення на товар) про виявлені недоліки і домовитися про заміну товару.

9.3. Сторони погоджували, що у разі недотримання обов’язкових вимог вказаної процедури, признається отримання покупцем товару в належному стані – без яких-небудь механічних ушкоджень і в повній комплектності.

9.4. У разі виявлення упродовж встановленого гарантійного терміну (терміну придатності) істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару (продавця), або фальсифікації товару, підтверджених укладенням експертизи, Покупець, в порядку і в терміни, встановлені гарантійними зобов’язаннями виробника Товару, з урахуванням умов Договори-оферти мають право на власний вибір зажадати від продавця:

9.4.1. розірвання договору і повернення сплаченої за Товар грошової суми;

9.4.2. заміни товару на такий же товар або на аналогічний, з числа наявних у Продавця.

9.5. У такому разі, при підтвердженні Продавцем істотних недоліків Товару і при виявленні Покупця, сплачені грошові кошти підлягають поверненню останньому на вказані їм реквізити впродовж 7 (семи) календарних днів по поверненню товару.

9.6. У випадках заміни неякісного Товару оплата послуг перевізника здійснюється за рахунок продавця.

9.7. У будь-якому випадку повернення Товару повинно відбуватися в оригінальній упаковці, в якій поступив Продукт, зі збереженням товарного виду і споживчих якостей товару.

9.8. Усі неврегульовані сьогоденням Договором-оферте питання, пов’язані з порядком, умовами гарантійного ремонту або заміни Товару при виявленні недоліків впродовж терміну гарантії (придатності), регулюються відповідно до гарантійних зобов’язань, визначених виробником відповідного Товару, а у разі невстановлення виробником таких гарантійних зобов’язань – відповідно до чинного законодавства України.

10. Відповідальність сторін

10.1. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього Договору в порядку, передбаченому цим Договором і чинним законодавством

10.2. У разі обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього Договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього Договору розуміються події, що мають надзвичайний, невідворотний непередбачуваний характер, що виключають або об’єктивно перешкоджають виконанню цього Договору, настання яких Сторони не могли передбачати і запобігти розумними заходами.

10.3. Сторона, що посилається на дію обставин непереборної сили повинна впродовж п’яти календарних днів письмово по електронній пошті повідомити іншу сторону про настання таких обставин.

10.4. Якщо через дію обставин непереборної сили невиконання зобов’язань за даною угодою триває більше п’яти місяців, кожна із Сторін має право розірвати цей Договір в односторонньому порядку, письмово повідомивши про це іншу сторону.

10.5. Сторони докладають максимальних зусиль для вирішення яких – або розбіжностей виключно шляхом переговорів.

11. Інші умови

11.1. Інтернет – магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни в цей Договір з попередньою публікацією його на сайті “newbest.org.ua/”

11.2. Інтернет – магазин створений для організації дистанційного способу продажу товарів через інтернет.

11.3. Інтернет – магазин не несе відповідальності за зміст і достовірність інформації, що надається Покупцем при оформленні замовлення.

11.4. Покупець несе відповідальність за достовірність вказаної при оформленні замовлення інформації.

11.5. Оплата Покупцем оформленого в Інтернет – магазин замовлення означає повну згоду Покупця з умовами Договору купівлі – продажі (публічної оферти Інтернет – магазину) і є датою укладення Договору купівлі – продажі між Продавцем і Покупцем.

11.6. Використання ресурсу Інтернет – магазину для перегляду товару, а також для оформлення замовлення являється для Покупця

11.7. Інформація, що надається Покупцем є конфіденційною. Інтернет – магазин використовує інформацію об Покупця виключно в цілях функціонування інтернет – магазину (відправлення повідомлення Покупця про виконання замовлення, відправки рекламних повідомлень і так далі).

11.8. Власним акцепту Договору або реєстрацією на сайті “newbest.org.ua/” (заповнення реєстраційної анкети) Покупець добровільно дає згоду на збір і обробку власних персональних даних в зареєстрованій базі Продавця “Контрагенти” з подальшою метою: дані, які стають відомі продавцеві використовуватися в комерційних цілях, у тому числі для обробки замовлень на придбання товарів, отримання інформації про замовлення, передача телекомунікаційними засобами зв’язку (по електронній пошті, мобільним зв’язком) рекламної і спеціальної пропозиції і, інформація про акція, розіграш або будь-який інший інформація про діяльність магазин.Для цілей, передбачених справжнім пунктом, Продавець має право надсилати листи, повідомлення і матеріали на поштову адресу, e – mail Покупця, а також відправляти sms- повідомлення, здійснювати дзвінки на вказаний в анкеті

11.9. Покупець надає продавцеві право здійснювати обробку його персональних даних, у тому числі: поміщати персональні дані у бази даних Покупця (без додаткового повідомлення Учасника про це), здійснювати довічне зберігання даних, їх накопичення,
оновлення, зміну (в міру необхідності). Покупець зобов’язується забезпечити захист даних від несанкціонованого доступу третіх осіб, не поширювати і не передавати дані будь-якій третій стороні (окрім передачі даних пов’язаним особам, комерційним партнерам, особам, уповноваженим Продавцем на здійснення безпосередньої обробки даних для вказаних цілей, а також на обов’язковий запит компетентного державного органу).

11.10. У разі небажання отримувати розсилку, Покупець має право звернутися до Продавця, написавши заяву про відмову від отримання рекламних матеріалів, направивши його на поштову або електронну адресу.

12. Термін дії цього договору

12.1. Цей договір набуває чинності з дня оформлення замовлення або реєстрації в інтернет-магазині “newbest.org.ua/” і діє до виконання усіх умов договору

Russian RU Ukrainian UK
Cart
Your cart is currently empty.